Господарські товари

Господарські товари з полімерів знайшли своє застосування в різних сферах промисловості і побуту. ТОВ НВП «ПОЛІПАК» пропонує різноманітні товари, які знайдуть своє застосування в будь-якому господарстві.
 
Так, серед нашого асортименту ви можете купити лійки садові і домашні різного літражу і форми, паркани-огорожі для клумб, пульверизатори, сухий наповнювач для дитячого басейну і багато іншого.
 
Серед широкого вибору різних госптоварів ви неодмінно знайдете те, що вам потрібно. Наш каталог виробів постійно оновлюється, а зробити замовлення ви можете прямо на сайті, залишивши заявку.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Блюдо для фруктів "Флоренція"
Блюдо пластикове "Флоренція" (для фруктів). Матеріал пластмаса. Форма - кругла, ажурна, верхній діаметр - 285мм, діаметр дна - 120мм, висота - 70мм, 3 ніжки на дні по 10мм. Кольори в асортименті. ..
Кашпо "Лотос" 1,6 л
Напівпрозоре кашпо для домашніх квітів об'ємом 1,6 л. Купити кашпо ви можете прямо на сайті, залишивши заявку, або зателефонувати за телефонами, вказаними вище. Можливо виготовлення кашпо в будь-яких кольорах за бажанням замовника. ..
Кашпо-горщик для кімнатних квітів 1,5л
Зручне кашпо-горщик, створене спеціально для розведення кімнатних квітів. Обсяг - 1,5 л. Купити кашпо ви можете як оптом, так і в роздріб. Можливе виготовлення в будь-якому кольорі за бажанням замовника. ..
Куля для сухого басейну
Кулі для наповнення сухого дитячого басейну. Ви можете замовити кулі для басейну оптом в будь-якому забарвленні. ..
Лійка "Кактус" 1 л
Лійка "Кактус" призначена для домашнього використання. Об'єм - 1 літр. Розміри - 150 * 140 * 340мм. ..
Лійка 12 л
Легка і зручна садова лійка ідеально підійде для поливу вуличних рослин. Об'єм - 12 літрів, можливе виконання в будь-якому кольорі за бажанням замовника. ..
Лійка 2 л
Зручна і стильна лійка 2л для кімнатних квітів. Можливе виконання в різних кольорах за бажанням замовника. ..
Лійка садова 7,5 л
ТОВ НВП "Поліпак" пропонує купити садову лійку об'ємом 7,5 л. Зручна ручка, ребриста поверхня і можливість комплектації насадкою-розсіювачем. Можливе виконання в будь-яких кольорах за бажанням замовника. ..
Лійка-ваза 2,5 л
Комфортна і стильна лійка-ваза об'ємом 2,5 л ідеально підійде для поливу кімнатних рослин. Можливе виконання в будь-якому кольорі за бажанням замовника. ..
Насадка-розпилювач на лійку
Насадка-розпилювач для садової лійки. Купити насадку-розпилювач ви можете оптом, зробивши замовлення прямо на сайті, або зателефонувавши за вказаними вище телефонами. Можливе виготовлення в будь-яких кольорах на розсуд замовника. ..
Пластикова огорожа для клумб "Флора"
Зручна огорожа для клумб "Флора" у вигляді фігурного парканчика. Складається з 5 секцій, що з'єднуються між собою пазами. Загальна довжина становить 1,5 м. Можливе виготовлення в будь-якому кольорі на вибір замовника. ..
Розпилювач пластиковий 0,7 л
Пластиковий пульверизатор для обприскування домашніх і вуличних квітів. Можливе виготовлення в будь-якому кольорі замовника. Об'єм 0,7 л. ..
© 2015-2023 ООО НПП "ПОЛИПАК"

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами