Headlines

Обприскувач - це зручно і практично!
Нерідко нам доводиться вирішувати проблему швидкого обприскування саду або городу від різних шкідників. Звичайний пульверизатор в таких випадках буде вкрай незручним через малу місткість ємності, а проводити обробку без дозатора просто небезпечно. Якщо ви бажаєте раз і назавжди забути про подібні труднощі, ранцевий обприскувач стане відмінним рішенням, яке дозволить вам максимально швидко обробити будь-які площі. Як працює обприскувач? Пристрої подібного типу мають досить просту конструкцію. Він складається з декількох елементів, в число яких входять: ємність; ..
Тара полімерна харчова
Тара полімерна харчова все частіше і частіше зустрічається в самих різних сферах нашого життя. В цьому немає нічого дивного, адже вона зручна, практична, та й коштує недорого, через що вона часто використовується на тих чи інших підприємствах, що спеціалізуються на випуску всіляких харчових продуктів. Полімерна тара для харчових продуктів часто зустрічається і в домашніх умовах, адже набагато зручніше брати з собою будь-яку їжу в полімерному лотку, ніж носити іншими способами. Тара полімерна харчова: переваги  ГОСТ для тари полімерної передбачає цілий ряд вимог по стійкості про..
Пульверизатор: що це таке і навіщо це потрібно?
Практично у кожного з нас в будинку є квіти, листя яких іноді необхідно кропити. Крім того, при прибиранні приміщення або при прасуванні одягу нам також необхідно змочувати поверхні для досягнення кращого результату. Однак зробити це з використанням звичайної пляшки неможливо, оскільки вона не розпилює воду. Тому для подібних цілей використовується такий знайомий кожному з нас пульверизатор: цей невеликий пристрій дозволяє отримати необхідний ефект і рівномірно змочувати будь-яку поверхню. Що таке пульверизатор? Пульверизатор – це пристрій, необхідне для розпилення тих чи інших ріди..
Садова лійка: як не помилитися з вибором?
Садова лійка - незамінний атрибут для будь-якого садівника або городника. Далеко не завжди нам зручно ходити зі шлангом, через що ми часто потребуємо виробів подібного роду: вони зручні, практичні, дозволяють не допускати перевитрати води і з їх допомогою можна поливати рослини, які не потребують надмірній кількості вологи. Однак прямуючи в будівельний магазин, ми задаємося питанням, а як правильно вибрати лійку? Сьогодні саме про це ми і поговоримо. Індивідуальні особливості – основа вибору Вибір лійки – справа глибоко особиста. Підбирати ємність необхідно з розрахунку потреб, влас..
Переваги пластикової тари
Вигода. Пластикова тара має значно меншу вартість, в порівнянні, наприклад, з металевою упаковкою. Процес виробництва і ціна вихідного матеріалу значно нижче, що визначає ціну готового продукту. Тривалий термін служби. Продукцію із пластику можна використовувати більше 10 років. Стійкість до зовнішнього впливу. Пластикові ящики не іржавіють і не гниють, а значить, їх не потрібно додатково обробляти. У той же час, для металевої тари ця процедура є обов'язковою, оскільки якщо цього не зробити, ящик дуже швидко прийде в непридатність. Допустимість зберігання різними спосо..
Полімерна тара та упаковка: як це робиться?
У всьому світі було придумано безліч способів виробництва упаковки для тари з полімерних матеріалів. Найчастіше можна зіткнутися з такими методами формування, як: литне; екструзійно-роздувне; інжекційно-роздувне; пневматичне; вакуумне; механічне. Також поширені і екструзійні технології створення листової або плівкової упаковки. Поговоримо про кожну з них більш детально. Литне формування термопластів Подібний спосіб виробництва досить простий. Як матеріал, який служить базою для виготовлення у..
Особливості виробництва упаковки
Коли підприємство вирішує випустити який-небудь продукт (побутову або будівельну хімію, продукцію харчової індустрії або автохімії), виникає питання - в яку тару фасувати продукт? В які пляшки, каністри? Як правило, виробник хоче бачити свій продукт унікальним, а значить - розфасованим в тару індивідуального дизайну або зроблену за спеціальним замовленням. Але якщо до випуску самого продукту підприємство йде кілька місяців, то помилково вважає, що індивідуальну тару можна зробити за 1 місяць. Як правило, близько одного місяця розробляється і узгоджується тільки індивідуальний дизайн. &n..
© 2015-2023 ООО НПП "ПОЛИПАК"