Серійна тара

Серійна тара

Будь-яке виробництво технічних рідин не обходиться без необхідності постійного постачання ПЕТ тари різного обсягу. Без них неможлива роздрібна реалізація автомобільної хімії, миючих, чистячих засобів та іншої рідкої продукції. Тому будь-яке подібне виробництво зацікавлене в якісній продукції з оперативною доставкою. Вам необхідна якісна пластикова тара? Наша компанія з радістю готова допомогти!

Виробниче підприємство ТОВ НВП «Поліпак» пропонує своїм клієнтам саму різну ПЕТ продукцію для будь-яких рідин. Вам потрібні пластикові пляшки, об'ємом 0.98 літрів для миючих засобів? Або каністри 5 л для автомобільної хімії? Наша компанія повністю забезпечить ваше виробництво необхідної тарою найвищої якості в будь-яких обсягах! Наша продукція проходить ретельне тестування на відповідність стандартам, а значить, ви можете не сумніватися, що отримуєте виключно надійну тару.

ТОВ НВП «Поліпак» – це не тільки широкий вибір ПЕТ пляшок і каністр, але і зручні ціни для покупця. Звернувшись до нас, ви завжди будете мати стабільні поставки тари чудової якості без переплат!

 
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
БтХ 69-0,98
Зручна ПЕТ пляшка об'ємом 0,98 л для автохімії та косметичних засобів. ..
Каністра КХ 15-4,0
..
Каністра КХ 16-4,0
Каністра ПЕТ об'ємом 4 літри. Ребриста поверхня. Підійде для будь-якої нехарчової хімії. ..
Туба ТХ 1-0,8
Туба 0.8 літрів ПЕТ для побутової або косметичної хімії. Підійде для різноманітних шампунів, лосьйонів, молочка, і інших засобів. ..
Туба ТХ 2-0,25
Туба ПЕТ ємністю 0,25 л підійде для різної хімії побутового та косметичного призначення. ..
© 2015-2023 ООО НПП "ПОЛИПАК"

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами