Ексклюзивна тара

Ексклюзивна тара
Зовнішній вигляд товару не менш важливий для покупця, ніж його вміст. Нерідко, побачивши красиву пляшку, клієнт вибере саме продукцію, яка знаходиться в ній, а не в нудній і стандартній тарі. Саме тому багато виробників піклуються про те, щоб їх товар мав неповторний вигляд! Ви теж бажаєте, щоб ваша продукція виділялася на полицях супермаркетів? Ексклюзивна полімерна тара і упаковка від ТОВ НВП «Поліпак» стане для вас найкращою рекламою!
 
Наша компанія займається випуском не тільки серійної продукції, а й ексклюзивних зразків. Виробниче підприємство ТОВ НВП «Поліпак» виконає повний комплекс робіт, починаючи від розробки дизайну і закінчуючи регулярними поставками готової продукції за узгодженими з замовником кресленнями. Наша компанія виконає ваше замовлення не тільки оригінально, але і виключно якісно! Ми поставимо вам тару для як для харчової продукції, так і для автохімії, будівельних і косметичних рідин за доступними цінами!
 
Бажаєте, щоб ваш товар вигідно виділявся серед конкурентів в супермаркетах? Полімерна тара від ТОВ НВП «Поліпак» стане для вас найякіснішої і вигідною рекламою!
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
"Сіамська" каністра
..
Каністра КХ 10-1,0
Каністра об'ємом 1 л створена спеціально для потреб автомобільного хімічного виробництва. Підійде для різноманітних антифризів, гальмівних рідин і інших засобів по обслуговуванню і догляду за автомобілем. ..
Каністра КХ 11-5,0
Нова розробка, каністра об'ємом 5 л під автохімію: антифрізи, гальмівні рідини, автомобільну косметику. Можлива в будь-якому кольорі за бажанням замовника. ..
Каністра КХ 9-3,0
Нова каністра для автохімії місткістю 3 л. ..
Люксус-С
Реалізована нами ексклюзивна пляшка "Люксус-С" об'ємом 1 літр. Горловина стандарту РСО 38 мм в діаметрі. Замовити ексклюзивний дизайн пляшки для ваших потреб ви можете, зв'язавшись з нами за телефонами. ..
Пляшка для побутової хімії
..
Пляшки з похилою горловиною
..
Тара для автохімії
..
Тара для мінеральних добрив
..
Тара для побутової хімії
..
Тара для побутової хімії
..
© 2015-2023 ООО НПП "ПОЛИПАК"

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами