Серійна тара

Серійна тара

Полімерна тара – незамінна річ на виробництві будь-яких рідких матеріалів. Без неї неможливо обійтися при виробництві побутової та автохімії, парфумерії, харчових продуктів. Тому надійні і своєчасні поставки тари – запорука успішного виробництва і реалізації будь-якого рідкого товару. Ви бажаєте отримати надійного постачальника, який пропонує виключно якісну продукцію в будь-яких необхідних обсягах? Ми готові вам допомогти!

 

Виробниче підприємство ТОВ НВП «Поліпак» пропонує своїм клієнтам продукцію для самих різних цілей. Ми забезпечимо необхідними матеріалами будь-яке виробництво і зробимо це в потрібних обсягах і за вигідними цінами! У нас ви можете замовити будь-яку продукцію, починаючи від пляшок, об'ємом 0.1 мл для побутової хімії, і закінчуючи 10-літровими каністрами для автомобільних, будівельних та інших рідин. Ми пропонуємо як нехарчову тару, так і продукцію, яка підійде для розливу різноманітних соусів, наприклад, кетчупу або майонезу. Наше підприємство готове повністю забезпечити вашу потребу в полімерній тарі з вигодою для вас!

 

ТОВ НВП «Поліпак» – це найвища якість, будь-які обсяги і приємні ціни на будь-яку продукцію!

 

 

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Банка БП-0,4
Полімерна банка для харчової промисловості підійде для зберігання і продажу будь-яких продуктів харчування. Доступна в різних кольорах. ..
Каністра КХ 1-1,8
Область застосування: автохімія, побутова хімія, автомобільна косметика, дезінфікуючі засоби, мінеральні добрива. ..
Каністра КХ 10-1,0
Каністра об'ємом 1 л створена спеціально для потреб автомобільного хімічного виробництва. Підійде для різноманітних антифризів, гальмівних рідин і інших засобів по обслуговуванню і догляду за автомобілем. ..
Каністра КХ 11-5,0
Нова розробка, каністра об'ємом 5 л під автохімію: антифрізи, гальмівні рідини, автомобільну косметику. Можлива в будь-якому кольорі за бажанням замовника. ..
Каністра КХ 12-10,9
Область застосування: будівельна хімія, хімічна продукція, побутова хімія, харчова продукція, автомобільна косметика і хімія, дезінфікуючі засоби, мінеральні добрива. Штабелюються на європіддоні в 3 ряди. ..
Каністра КХ 18-4,2
..
Каністра КХ 2-5,2
Область застосування: будівельна хімія, хімічна продукція, побутова хімія, харчова продукція, автомобільна косметика і хімія, дезінфікуючі засоби, мінеральні добрива. ..
Каністра КХ 3-10,7
Область застосування: будівельна хімія, хімічна продукція, побутова хімія, харчова продукція, автомобільна косметика і хімія, дезінфікуючі засоби, мінеральні добрива. Штабелюються в 2 ряди. ..
Каністра КХ 5-4,7
Каністра об'ємом 4,7 л підійде для зберігання, транспортування та реалізації будь-яких рідких хімічних засобів нехарчового призначення. ..
Каністра КХ 8-5,52
Область застосування: будівельна хімія, хімічна продукція, побутова хімія, харчова продукція, автомобільна косметика і хімія, дезінфікуючі засоби, мінеральні добрива. Штабелюються на європіддоні в 4 ряди. ..
Каністра КХ 9-3,0
Нова каністра для автохімії місткістю 3 л. ..
Літрова пляшка БтХ 84-1,05 для косметичних та дезінфікуючих засобів
Пляшка для косметичних та дезінфікуючих засобів БтХ 84-1,05 має обсяг 1000 мл, діаметр горловини - 28 мм, діаметр корпусу пляшки - 85 мм, висота без кришки - 240 мм. ..
Пляшка БтП  5-0,54
Пляшка БТП 5-0,54 для молочних продуктів. Міцний і безпечний полімер підходить для зберігання і транспортування харчових рідин, особливо - молочних продуктів. Купити пляшку ви можете прямо на сайті, або зробити замовлення по телефону, вказаному на сайті. ..
Пляшка БтХ 10-0,5
Пляшка для промислової хімії 0,5 л. Підійде для різних засобів промисловості. Ознайомитися з кресленням вироби ви можете за посиланням. ..
Пляшка БтХ 17-0,8
Пляшка об'ємом 0,8 л підійде для побутової хімії. Похила горловина і можливість вставити втулку допомагають регулювати обсяг виливаємої рідини. Купити пластикову тару 0,8л ви можете, зробивши замовлення на сайті або по телефону. ..
© 2015-2023 ООО НПП "ПОЛИПАК"

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами