Переваги пластикової тари

Переваги пластикової тари
  1. Вигода. Пластикова тара має значно меншу вартість, в порівнянні, наприклад, з металевою упаковкою. Процес виробництва і ціна вихідного матеріалу значно нижче, що визначає ціну готового продукту.
  2. Тривалий термін служби. Продукцію із пластику можна використовувати більше 10 років.
  3. Стійкість до зовнішнього впливу. Пластикові ящики не іржавіють і не гниють, а значить, їх не потрібно додатково обробляти. У той же час, для металевої тари ця процедура є обов'язковою, оскільки якщо цього не зробити, ящик дуже швидко прийде в непридатність.
  4. Допустимість зберігання різними способами. Пластикові ящики не мнуться, не роздуваються і чудово тримають форму. Їм не страшна ніяка погода і умови зберігання.
  5. Легкість. Вироби із пластику важать значно легше, ніж їх металеві аналоги, при цьому маючи схожу з ними міцність, і виграючи в цьому плані у скла і картону.
  6. Широкий діапазон використовуваних температур. Пластик здатний зберігати свої властивості при температурі від -20˚С до + 60˚С. Більш того, ящики з цього матеріалу здатні витримати дезінфекцію при температурі, що досягає +95˚С.
  7. Безпека. При використанні пластикових ящиків, можна не переживати щодо появ тріщин і відколів. Крім того, такі вироби виготовляються з гладкими краями, завдяки чому вони підходять для перевезення навіть делікатних вантажів.
  8. Відповідність санітарно-епідеміологічним вимогам. Використовуючи таку тару, можна не боятися того, що вона вбере в себе неприємний запах або будь-які шкідливі для здоров'я речовини. Більш того, полімери стійкі до впливу зовнішнього середовища і здатні витримувати чистку та дезінфекцію в агресивних середовищах.
 
Опубликовано Полипак
© 2015-2023 ООО НПП "ПОЛИПАК"