Обприскувач - це зручно і практично!

Обприскувач - це зручно і практично!

Нерідко нам доводиться вирішувати проблему швидкого обприскування саду або городу від різних шкідників. Звичайний пульверизатор в таких випадках буде вкрай незручним через малу місткість ємності, а проводити обробку без дозатора просто небезпечно. Якщо ви бажаєте раз і назавжди забути про подібні труднощі, ранцевий обприскувач стане відмінним рішенням, яке дозволить вам максимально швидко обробити будь-які площі.

Як працює обприскувач?

Пристрої подібного типу мають досить просту конструкцію. Він складається з декількох елементів, в число яких входять:

  • ємність;

  • насос;

  • ручка.

Звичайні обприскувачі для саду – це, як правило, інструменти гідравлічної дії. Полімерна ємність завдяки спеціальним кріпленням підвішується на спину, що дуже зручно через відсутність необхідності носити її в руках. Обприскувач комплектується спеціальною ручкою, за допомогою якої проводиться накачування рідини з резервуара і її подача на розпилювач. Таким чином, вам залишається лише направляти пристрій на рослину і подавати на неї отруту або звичайну воду за допомогою ручки. Все дуже просто.

Обприскувач може бути різним

Обприскувач в Дніпрі та інших містах України може знадобитися будь-якому садівнику або підприємству, яке спеціалізується на вирощуванні овочів або фруктів. Тому і асортимент виробів подібного типу досить широкий. В першу чергу, обприскувач підрозділяється відповідно до принципу роботи. Зокрема, він може бути:

  • Гідравлічним. Подача рідини здійснюється вручну.

  • Автономним. Рідина подається в розпилювач завдяки бензиновому або електричному двигуну.

Також обприскувач може мати і різний обсяг резервуара для рідини. Даний параметр нормується в залежності від завдань, які поставлені перед пристроєм, зокрема:

  • Ємність на 2 літри використовується, якщо обробці будуть піддаватися невеликі ділянки, наприклад, квіткові клумби з декількома кущами.

  • Бак на 10 літрів встановлюють на обприскувачі для саду середніх розмірів, на якому знаходяться ягідні кущі і кілька дерев.

  • Резервуар до 20 літрів може бути використаний для великих ділянок. Особливо часто він використовується в професійних цілях.

Купити обприскувач в Дніпрі або в будь-якому іншому місті України можна практично в будь-якому спеціалізованому магазині. Уже зовсім скоро продукцію подібного типу ви зможете придбати і в ТОВ НВП «ПОЛІПАК»!

 
Опубликовано Полипак
© 2015-2023 ООО НПП "ПОЛИПАК"