Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50565 Library:100244 in /var/www/579162-polypack/data/www/polypack.in.ua/system/database/mysql.php on line 6
Особливості виробництва упаковки

Особливості виробництва упаковки

Особливості виробництва упаковки
Коли підприємство вирішує випустити який-небудь продукт (побутову або будівельну хімію, продукцію харчової індустрії або автохімії), виникає питання - в яку тару фасувати продукт? В які пляшки, каністри? Як правило, виробник хоче бачити свій продукт унікальним, а значить - розфасованим в тару індивідуального дизайну або зроблену за спеціальним замовленням. Але якщо до випуску самого продукту підприємство йде кілька місяців, то помилково вважає, що індивідуальну тару можна зробити за 1 місяць. Як правило, близько одного місяця розробляється і узгоджується тільки індивідуальний дизайн.
 
ТОВ НВП «Поліпак», працюючи на ринку полімерної тари 19 років, має величезний досвід в розробці пляшок і каністр ексклюзивного дизайну. Висококваліфіковані фахівці підприємства зможуть на стадії проектування оцінити технологічність виробу, продуктивність пресформи і устаткування при виготовленні пластикової тари, і розрахувати ціну продукту.
 
На підприємстві освоєні наступні технологічні процеси виготовлення полімерної тари:

1. Екструзійне-формування.

Екструзією з розігрівом можна виробляти пляшки, каністри, фляги, флакони з поліетилену і поліпропілену, різні господарські товари (лійки садові та домашні). Ця технологія на перший погляд нескладна, але вимагає висококваліфікованого персоналу і дорогого устаткування (ціни на б/у техніку починаються від $20 000 і до €500 000 на нову європейську техніку). Для задоволення вимог замовників ТОВ НВП «Поліпак» працює на європейській техніці KRUPP KAUTEX, AUTOMA, BEKUM, HESTA, CHODOS, MORETTI.
 

2. Лиття під тиском.

Ця технологія вимагає не меншої кваліфікації і, також, дорогої техніки. Цим методом виготовляють відра, кришки, контейнери з пластмаси, технічні вироби, господарські товари та іграшки. Ціни на обладнання починаються від $200 000 за б/у термопластавтомат 63 см3 хмельницького виробництва і закінчуються в районі €1 млн за європейський термопластавтомат. На ТОВ НВП «Поліпак» ми працюємо на ТПА Dr.BOY, KRAUSS Maffei, Haijing.
 
3. Видув з розтягуванням.
 
Цим методом виготовляють пляшки з ПЕТ, поліпропілену і полікарбонату. Найдешевшу нову машину виробництва України можна придбати за $20 000. Тут все простіше, тому багато «розливальників» продукту мають свою техніку по видуву пляшок з ПЕТ прессформ.
 
ТОВ НВП «Поліпак» пропонує унікальну на ринку України продукцію - каністру з ПЕТ з вбудованою збоку ручкою з поліпропілену.
 
Будь-який з перерахованих вище методів (екструзія з розігрівом, видув з розтягуванням з пресформи, лиття пластмас під тиском) вимагають грамотно спроектованої і виготовленої оснастки (пресформи). Неякісно зроблена пресформа не пропрацює досить довго, щоб окупити витрати, а неграмотно сконструйована, пресформа може взагалі не працювати або працювати з дуже довгим циклом (малою продуктивністю). Причому ціна пресформи для виготовлення виробів (пляшок, каністр, а особливо - кришок і відер) може відповідати або перевищувати ціну обладнання для виготовлення виробів із пластмас.
 
При роботі на обладнанні для переробки пластмас, необхідні значні витрати на розігрів матеріалу і на відведення тепла від виробів (пляшок, каністр, кришок і ін.). Охолодження пресформи проводиться технологічною рідиною (водою або антифризом) в градирнях або в холодильних машинах - чіллерах. Значних витрат вимагає також виробництво стисненого повітря, використовуваного при видуві пляшок і каністр з поліетилену або поліетилентерефталату.
Опубликовано Полипак
© 2015-2024 ООО НПП "ПОЛИПАК"