Ковпаки і кришки

ТОВ НВП «ПОЛІПАК» пропонує придбати ковпаки і кришки з поліетилену під різні полімерні вироби. До ваших послуг великий асортимент виробів, а також можливість виготовлення ексклюзивних кришок, ковпаків і втулок.
 
Кришка або ковпак - це незамінна частина будь-якої тари. Ми пропонуємо кришки з контрольними кільцями відкриття, з іспіненими прокладками для більшої міцності. Крім представленого асортименту ми також пропонуємо виготовлення ексклюзивних кришок, які стануть додатковим елементом впізнаваності вашого бренду.
 
Купити кришки і ковпаки ви можете прямо на нашому сайті, оформивши замовлення.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Кришка FT-28
Кришка виготовлена з надійного полімеру. Підійде для різної пластикової тари. Можливе виготовлення в інших кольорах за бажанням замовника. ..
Кришка Д48 з дозатором
Кришка з дозатором. Обсяг ковпачка - 40 мл, РСО - 48. Можливе виготовлення кришки в будь-якому кольорі замовника. ..
Кришка ОК-50
ТОВ НВП "Поліпак" пропонує придбати кришки для поліметрной тари оптом і в роздріб з діаметром 50 мм. Кришки доповнені прокладкою з спіненого поліетилену і контрольним кільцем одного розтину. Можливе виготовлення в будь-яких кольорах за бажанням замовника. ..
Кришка ПП-40
Кришка діаметром 40 мм підійде для різної тари нехарчового призначення. Можливе виготовлення в різних кольорах за бажанням замовника. Комплектується контрольним кільцем і вспіненою прокладкою. ..
Кришка-дозатор Д38-2
Кришка-дозатор для горловини стандарту РСО 38 мм. Обсяг дозування - 40 мл. Можливе виготовлення в будь-якому іншому кольорі за бажанням замовника. ..
© 2015-2023 ООО НПП "ПОЛИПАК"

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами