Дизайн і КД

Кваліфіковані конструктори і дизайнери можуть розробити продукцію будь-якої складності відповідно до технічного завдання замовника. При конструюванні враховуються можливості підприємства ТОВ НВП "ПОЛІПАК" по виготовленню продукції і можливості підприємств-партнерів з виготовлення оснащення та інструменту.

 
Етапи виготовлення продукції наступні:
 
1. Отримання технічного завдання Замовника.
 
2. Конструювання виробу, виготовлення креслень 2D і виготовлення математичної моделі в форматі 3D.
 
3. При необхідності, виготовлення прототипу виробу на 3D принтері.
 
4. Узгодження креслень із Замовником.
 
5. Підготовка конструкторської документації і креслень на оснащення для виготовлення пластикового виробу.
 
6. Розміщення замовлення на виготовлення оснащення на спеціалізованих підприємствах. Контроль термінів по виготовленню оснастки.
 
7. Перевірка оснащення на обладнанні підприємства, при необхідності - повернення оснастки на доопрацювання із зазначенням розбіжностей з кресленнями.
 
8. Затвердження отриманого виробу з Замовником.
 
9. Виготовлення дослідної партії виробів.

Приклади розробок і продукції, що випускається:

 

 

Що стосується видувних прессформ, им можемо почати проект як з готової 3D-моделі вашого виробу, так і з однієї тільки вашої ідеї, розробивши на її основі правильно видувати деталь.
 
Наші пресформи виконані за принципом 3D-охолодження. Дана технологія має на увазі, що канали охолодження фрезерувати у вигляді широких порожнин всередині тіла пресформи і повторюють геометрію вироби, в той час як в стандартних видувних пресформ канали охолодження просто прямо просвердлені.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Лінійка продукції в ПЕТ і ПЕ
Для наших клієнтів ми пропонуємо розробку дизайну і конструктурской документації на лінійку продукції в єдиному стилі як в ПЕТ, так і ПЕ. ..
© 2015-2023 ООО НПП "ПОЛИПАК"

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами