Тара ПЕТ

Тара ПЕТ

ПЕТ (поліетилентерефталат) – дуже популярний матеріал у сфері пакувальних матеріалів. Сьогодні ПЕТ успішно використовується для виробництва упаковки для різноманітної хімічної, парфумерної та харчової продукції.

В якійсь мірі ПЕТ зміг навіть замінити різні види пластмас і скло. Крім відмінних фізичних властивостей цей матеріал володіє ще однією важливою якістю – більш ніж прийнятною ціною.

ПЕТ застосовується в якості пакувального матеріалу приблизно з 70-х років минулого століття. Особливо популярним ПЕТ став з 80-х років, а в 1955-1999 роках випуск ПЕТ-тари під напої збільшився в два рази. За 8 років, з 1990 до 1998 року, ПЕТ-тара під напої підняла свої позиції з 9% до 30% охоплення ринку.

ПЕТ володіє численними перевагами. В першу чергу, це досить легкий матеріал. Стандартна півлітрова ПЕТ-пляшка важить близько 22 грам, тоді як така ж пляшка зі скла важить 350 грам. ПЕТ повністю прозорий, що робить його ідеальним вибором для розливу газованої і мінеральної води. Щоб продукція всередині ПЕТ-тари не піддавалася впливу сонячних променів, упаковку можна забарвити в будь-який колір.

Вихідний матеріал при виробництві ПЕТ-тари – це преформи, з яких після розігріву витягуються пляшки. Преформи виготовляються за методом пресформування з гранульованого поліетилентерефталату. Прозорість і колір майбутнього виробу регулюються при виготовленні преформи.

Також ПЕТ-тара має міцність, що дуже важливо при її зберіганні та перевезенні. При цьому ПЕТ відмінно і повністю переробляється. Для упаковки ПЕТ-тари немає потреби в ящиках, такі вироби упаковуються в поліетиленову плівку з картонним піддоном або без нього.

Підприємство ТОВ НВП «ПОЛІПАК» пропонує купити ПЕТ-тару з величезного асортименту. Крім того, ми виготовляємо ексклюзивну тару безпосередньо під потреби замовника.

 

Уточнити пошуковий запит

© 2015-2023 ООО НПП "ПОЛИПАК"

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами